Ścianka z „Lekcji Nieśmiecenia”

Miło nam poinformować, że 06.10.2021r. w naszej szkole w budynku przy ul. Lwowskiej, została zamontowana ścianka do segregacji odpadów, którą wygraliśmy w projekcie „Lekcja Nieśmiecenia”. Dzięki niej uczmy dzieci od najmłodszych lat ekologicznych nawyków związanych z segregacją odpadów. Zapraszamy wszystkich wychowawców do przeprowadzenia praktycznych lekcji z wykorzystaniem ścianki.

WARSZTATY KUCHNI MOLEKULARNEJ

W dniu 22 września w naszej szkole odbyły się warsztaty kuchni molekularnej prowadzone przez Akademię Małego Kuchcika. Podczas zajęć dzieci poznały właściwości suchego lodu i ciekłego azotu, a później wykorzystały te substancje do przygotowania dymiącej lemoniady, smoczych chrupek, zamrożenia róży, wytworzenia mgły i zabawy suchą parą.  Warsztaty dostarczyły dzieciom mnóstwo zabawy i wiele radości. Dziękujemy bardzo Akademia Małego Kuchcika.

Zapraszamy na relację z warsztatów.

INFORMACJA DLA RODZICÓW

Z uwagi na stan epidemii i wzrost zakażeń koronawirusem (SARS-CoV-2) Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Przeworsku informuje, że wszystkie zebrania z rodzicami odbędą się w trybie zdalnym, z wyłączeniem klas 0, I i IV, dla których został ustalony oddzielny harmonogram (szczegóły u wychowawców klas). Powyższa decyzja podyktowana jest troską i odpowiedzialnością za stan zdrowia nauczycieli, pracowników administracji i obsługi, uczniów oraz rodziców naszej szkoły. Prosimy o wyrozumiałość.

ANNA PANEK MISTRZYNIĄ POLSKI JUNIORÓW W AKROBATYCE SPORTOWEJ‼️

W dniach 3-5.09.2021 r. w Łańcucie Anna Panek uczennica klasy 7 D wraz ze swoją partnerką Klaudią Maksimek zostały Mistrzyniami Polski Juniorów w Akrobatyce Sportowej. Dyrektor Szkoły Bogdan Sebzda złożył gratulacje i życzenia naszej ZŁOTEJ GWIEŹDZIE!
List gratulacyjny w imieniu Ani odebrała mama, ponieważ Ania wyjechała na kolejne zawody.
Życzymy powodzenia i dalszych sukcesów!