NASI UCZNIOWIE LAUREATAMI OGÓLNOPOLSKIEGO TESTU ORTOGRAFICZNE GO

Ogólnopolski Test Ortograficzny organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej został przeprowadzony online 27 października 2020 r. dla czterech grup wiekowych. Wśród 673 uczestników klas IV – VI z całej Polski znaleźli się też uczniowie naszej szkoły: Aleksandra Cichy, Zuzanna Kłapa, Klaudia Tonia, Magdalena Śliwa (uczennice klasy IV b) oraz Zofia Wójcik i Michał Szklarek (uczniowie klasy V a), podopieczni pani Lidii Sztych-Hudali.

Uczestnicy, którzy wykazali się największą znajomością ortografii, zostali uhonorowani dyplomami i nagrodami książkowymi.

Wyniki  naszych uczniów

Michał Szklarek –  196 p.  – miejsce 7. – Dyplom laureata

Klaudia Tonia – 190 p. – miejsce 10. – Dyplom laureata

Zuzanna Kłapa – 188 p. – miejsce 11. – Dyplom wyróżnienia

Aleksandra Cichy – 168 p. – miejsce 21. – Dyplom uznania

Magdalena Śliwa – 154 p. – miejsce 28. – Dyplom uznania

Zofia Wójcik –  154 p. –  miejsce28 . – Dyplom uznania

Maksymalna liczba punktów do zdobycia – 208

Gratulacje dla wszystkich uczestników!