SUKCES TOMASZA KOSIORA W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE EKOCHOINKA

W dniu 6 stycznia nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu EKOchoinka organizowanego przez Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań. Zadaniem dzieci było wykonanie drzewka z wykorzystaniem odpadów. W tegorocznej edycji padła rekordowa ilość zgłoszeń. Na konkurs wpłynęło aż 1887 choinek. Komisja konkursowa zapoznała się z każdą pracą i zgodnie z regulaminem konkursu, wyłoniła 5 zwycięskich miejsc oraz 10 wyróżnień. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że na czwartym miejscu uplasowało się drzewko wykonane przez ucznia naszej szkoły -Tomasza Kosiora z 3 klasy specjalnej. Udekorowane było ono recyklingowymi ozdobami. Tomasz w nagrodę otrzymał: zestaw Filtrujemy-Oczyszczamy, Edukacyjną matę podłogową – czas rozkładu odpadów, Segregacja odpadów – aktywny zestaw, Puzzle edukacyjne – zwierzęta Polski, książkę pt. „Ty śmieciu! Ekocyklicznie o gospodarce”, czekoladę. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!