LAUREATKI KONKURSÓW PATRIOTYCZNYCH Z KLASY III „C”

16.11. 2021 r. w Starostwie Powiatowym odbyło się wręczenie nagród w XVI Wojewódzkim Konkursie Turystycznym „Na najlepszy produkt turystyczny mojej Małej Ojczyzny – jakiej nie znacie” w którym I miejsce zdobyły uczennice  z kl. III „c” Monika Dzień, Maja Jarosz, Lena Kurek, opiekunem była pani Elżbieta Kubaszek.  Celem konkursu była promocja własnego regionu i Małych Ojczyzn, wyszukiwanie, tworzenie oraz prezentacja regionalnych i lokalnych produktów turystycznych przez dzieci oraz młodzież szkolną. Dziewczynki zaprezentowały Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej.

Tego dnia dokonano również posumowania Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego  „Moja mała Ojczyzna – Powiat Przeworski” w którym uczennice z kl. III c zdobyły nagrody. Oktawia Półtorak zajęła I i III miejsce, a Róża Półtorak zajęła I miejsce, opiekunami były panie: Elżbieta Kubaszek i Monika Trojnar.   

Gratulujemy nagrodzonym uczennicom i życzymy dalszych sukcesów!