PANI ZIMA W SP 2 ☃️

22 grudnia to pierwszy dzień kalendarzowej zimy. Jednak w naszej szkole Pani Zima postanowiła zawitać kilka dni wcześniej i przywitać się z dziećmi. 17-tego grudnia od rana w holu szkoły Pani Zima ubrana w piękną białą suknię, wraz ze swoim pomocnikiem Pingwinem witała dzieci i rozdawała słodkie pierniki. Wizyta Pani Zimy i przepiękna dekoracja zimowa przypomniała wszystkim, że już niedługo zawita do nas prawdziwa zima oraz rozpocznie się najpiękniejszy czas w roku – Święta Bożego Narodzenia. Akcja została przygotowana przez nauczycieli i pracowników szkoły Podstawowej nr 2 w Przeworsku: p. Celinę Peszek, która wcieliła się w rolę Pani Zimy, p. Halinę Wajdę, która wcieliła się w rolę Pingwina, p. Magdalenę Henclik, p. Monikę Trojnar, p. Paulinę Wichot, p. Renatę Balawender oraz p. Michała Domańskiego.