LAUREACI XXII WOJEWÓDZKIEGO PRZEGLĄDU DZIECIĘCEJ TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ „CHOINKA JAK ZE SNU” – KRASNE 2021

Miło nam poinformować, iż uczniowie naszej szkoły zostali nagrodzeni w XXII Wojewódzkim Przeglądzie Dziecięcej Twórczości Plastycznej „Choinka jak ze snu” – Krasne 2021, który odbył się pod patronatem Starosty Powiatu Rzeszowskiego i Wójta Gminy Krasne.Tematyka konkursu dotyczyła dawnej oraz obecnej tradycji dekorowania domu drzewkiem bożonarodzeniowym, stanowiącym nieodłączny element wystroju świątecznego, zakorzenionego na stałe w naszej kulturze. W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział 1655 artystów z 160 placówek z terenu całego województwa podkarpackiego. Konkurs przebiegał w trzech kategoriach wiekowych i obejmował twórców w wieku od 6 do 15 lat. Komisja konkursowa przyznała 5 nagród specjalnych, 17 nagród oraz 26 wyróżnień. Uczniom naszej szkoły przyznano dwie nagrody specjalne.

Nagroda Wójta Gminy Krasne
Oliwia Bednarz – uczennica klasy II b, opiekun pani Agata Jurkiewicz

Zbiorowa Nagroda Specjalna
Konrad Buczkowski, Szymon Kukulski, Oliwia Ilasz, Aleksandra Sikora, Wioletta Duży – uczniowie klasy specjalnej, opiekun pani Urszula Sebzda

Gratulujemy!