VII POWIATOWY KONKURS PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ ROZSTRZYGNIĘTY!

Dnia 13 maja 2022r. w Miejskim Ośrodku Kultury im. Oskara Kolberga w Przeworsku odbył się VII Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 2 im. Hugona Kołłątaja w Przeworsku pod patronatem Pana Burmistrza Miasta Przeworska dr Leszka Kisiela. Za organizację konkursu były odpowiedzialne nauczycielki języka angielskiego: p. M. Kolczak, p. K. Kaczmarzyk p. A. Nowinowska i p. J. Staroń. Wokaliści prezentowali swoje piosenki w dwóch kategoriach: klas I- IV i klasV – VIII. W konkursie wzięło udział 22 uczniów z powiatu przeworskiego. Piosenki były wykonywane w języku angielskim i niemieckim. W kategorii klas I – IV: I miejsce: Martyna Mnich –  Szkoła Podstawowa w Siedleczce (op. p. Edyta Międlar), II miejsce: Anna Biały – Szkoła Podstawowa nr 2 w Przeworsku (op. p. Alicja Nowinowska), III miejsce: Lena Południak – Szkoła Podstawowa nr 2 w Przeworsku (op. p. Barbara Kisiel). W kategorii klas V – VIII: I miejsce: Wiktoria Wojas –  Szkoła Podstawowa  nr 2 w Przeworsku (op. p. Alicja Nowinowska), II miejsce: Karolina Cicirko – Szkoła Podstawowa w Zarzeczu (op. p. Joanna Górska), III miejsce ex aequo: Agata Polek – Szkoła Podstawowa w Grzęsce (op. p. Ewa Lenar – Sławińska), Martyna Stelmach – Szkoła Podstawowa nr 1 w Przeworsku (op. p. Bożena Sznaj). Wyróżnienie otrzymała Anastazja Pasierbiewicz – Szkoła Podstawowa  nr 2 w Przeworsku (op. p. Alicja Nowinowska). Wszystkim wykonawcom, nagrodzonym i nauczycielom, serdecznie gratulujemy!!!