SZKOLNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KLAS II-III

18 maja 2022 r. 33 uczniów klas II-III wzięło udział w Szkolnym Konkursie Języka Angielskiego. Celami konkursu było stworzenie uczniom możliwości sprawdzenia wiedzy i umiejętności językowych oraz motywowanie do samodzielnego poszerzania wiedzy. Wyniki przedstawiają się następująco:

Klasy II: I miejsce – Maksymilian Borcz kl. II a, II miejsce – Jakub Niemiec kl. II b, Bartosz Pelc kl. II b, Antoni Balawender kl. II c, III miejsce – Antoni Stańczyk kl. II c, Szymon Wanat kl. II b,

Klasy III: I miejsce – Mateusz Rut kl. III b, Lena Obłoza kl. III c, II miejsce – Gabriel Pieniążek kl. III b, III miejsce – Adrian Dyndał kl. III c.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie!