ROZSTRZYGNIĘCIE SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „MÓJ PLUSZOWY MIŚ

25 listopada przypada Światowy Dzień Pluszowego Misia. To wdzięczne święto zostało uczczone również w naszej szkole. Z tej okazji Panie Paulina Pojasek i Anna Dybka zorganizowały szkolny konkurs plastyczny pt. „Mój przyjaciel Miś”, który był skierowany dla dzieci z oddziałów przedszkolnych. W Dniu Pluszowego Misia odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu. Pan Dyrektor wraz z organizatorkami wręczyli laureatom nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. Wśród nagrodzonych znaleźli się: I miejsce – Aleksandra Górska – oddział przedszkolny 0 „c”, II miejsce – Michalina Kułakowska – oddział przedszkolny 0 „a”, II miejsce – Antoni Wiśniowski – oddział przedszkolny 0 „b”, III miejsce – Wojciech Kuczek – oddział przedszkolny 0 „a”. Wyróżniono również prace: Antoniego Stępaka (0 „a”), Franciszka Ślandy (0 „b”) i Natalii Płoskoń (0 „c”). Gratulujemy wszystkim Małym Artystom!