POŻEGNANIE KLAS ÓSMYCH

„Szukajcie prawdy jasnego płomienia!
Szukajcie nowych, nie odkrytych dróg…” /Adam Asnyk/

Dnia 25.06.2020r. kolejny rocznik kołłątajowskiej kuźni opuścił mury naszej szkoły i wyruszył w świat. Uroczystego aktu wręczenia świadectw dokonał dyrektor szkoły pan Bogdan Sebzda w asyście pań wychowawczyń ósmoklasistów.

W wyjątkowych okolicznościach, zgodnie z reżimem sanitarnym, absolwenci pożegnali swoich nauczycieli i podziękowali za trud, poświęcenie i zaangażowanie podczas tych wszystkich lat nauki. Szczególne dowody wdzięczności okazano wychowawczyniom: p. Małgorzacie Bilskiej, p. Lucynie Puć oraz p. Dorocie Pomagiel.

Absolwentom rocznika 2019/2020 życzymy sukcesów i powodzenia na dalszej ścieżce edukacyjnej. Ufamy, że wspomnienia z naszej kołłątajowskiej społeczności pozostaną z Wami na zawsze!

FOTORELACJA