OGŁOSZENIE DYREKTORA SZKOŁY WS. ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO

W ZWIĄZKU Z TRWAJĄCĄ EPIDEMIĄ COVID-19 INFORMUJĘ IŻ, UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021 ZOSTAJE ODWOŁANE. SPOTKANIA ORGANIZACYJNE Z WYCHOWAWCAMI KLAS ODBĘDĄ SIĘ WEDŁUG HARMONOGRAMU ZAMIESZCZONEGO NA STRONIE INTERNETOWEJ SZKOŁY W ZAKŁADCE ZARZĄDZENIA COVID-19 – ROK SZKOLNY 2020/2021.

UCZNIOWIE CZEKAJĄ PRZED BUDYNKIEM SZKOŁY NA SWOICH WYCHOWAWCÓW. DO BUDYNKU SZKOŁY MOGĄ WEJŚĆ JEDYNIE RODZICE DZIECI Z ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH (UL. LWOWSKA). PO WEJŚCIU DO BUDYNKU OBOWIĄZUJĄ MASECZKI.

LISTY DZIECI PRZYJĘTYCH DO ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH ZOSTANĄ WYWIESZONE DNIA 27.08.2020r. (CZWARTEK) NA DRZWIACH BUDYNKU SZKOŁY NA UL. LWOWSKIEJ  PO GODZ. 14.00 ORAZ ZAMIESZCZONE NA STRONIE INTERNETOWEJ SZKOŁY.

DYREKTOR SZKOŁY

MGR BOGDAN SEBZDA