#BACK2SCHOOL-BEZPIECZNY POWRÓT DO SZKOŁY”

Nasza szkoła  zdobyła jedną z 16 nagród głównych w konkursie #Back2School – BEZPIECZNY POWRÓT DO SZKOŁY”, dzięki Pani Agnieszce Kosior, która odpowiedziała na apel: „Weź udział w konkursie #Back2School i zdobądź zapas środków antybakteryjnych dla szkoły swojego dziecka”.

Konkurs ogłosiła drogeria „Natura” w serwisie facebook.com. Celem konkursu było: wytypować placówkę, przesłać zdjęcie szkoły która powinna wygrać i uzasadnić, dlaczego to właśnie jej najbardziej przyda się nagroda. Oprócz opracowania odpowiedzi tekstowej i zdjęcia, dodatkowo Pani Agnieszka wspólnie ze swoimi dziećmi, uczniami naszej szkoły z klasy 3 b, 3 specjalnej i 4 c stworzyła plakat promujący walkę z wirusem w naszej szkole wygranymi środkami .

Do konkursu przystąpiło wiele klas wraz z wychowawcami, a także rodzicami z całej Polski. Wygrało tylko 16 szkół. Jesteśmy jedyną szkołą w województwie Podkarpackim, która otrzymała 200 sztuk mydła antybakteryjnego 500 ml Natura Eko, 100 sztuk żelu do rąk i 100 paczek chusteczek antybakteryjnych od drogerii „Natura” i firmy „Marion”
(nagrody o wartości blisko 5000 zł).

Dziękujemy drogerii Natura i firmie Marion za wspaniałe nagrody i Pani Agnieszce za przygotowanie najlepszego zgłoszenia konkursowego, dzięki któremu nasza szkoła zyskała zestaw środków antybakteryjnych.