PASOWANIE NA UCZNIA 2020/2021

23 października 2020 r. zgodnie z wieloletnią tradycją odbyło się
w naszej szkole uroczyste pasowanie dzieci klas pierwszych na uczniów. Uroczystość z powodu panującej pandemii przebiegła w odmiennej formie. Każda klasa w oddzielnej sali  lekcyjnej złożyła swój pierwszy egzamin, który przeprowadził dyrektor szkoły pan Bogdan Sebzda. Dzieci zostały odpytane z wiedzy na temat ojczystego kraju oraz życia szkolnego. Po pomyślnie zdanym egzaminie nastąpił moment ślubowania.

Będziemy starali się dobrze uczyć.

Będziemy uczciwie i rzetelnie pracować.

Będziemy dobrymi i zgodnymi kolegami.

Będziemy swym zachowaniem i nauką

sprawiać radość rodzicom i nauczycielom.

Następnie – akt pasowania na ucznia, którego dokonał ogromnym ołówkiem Dyrektor Szkoły. Pamiątkowe dyplomy wręczyły swoim uczniom wychowawczynie – kl. I a pani Agnieszka Bartnik, I b pani Agata Jurkiewicz, kl. I c pani Anna Dybka.
Na zakończenie odbyła się sesja fotograficzna, po której dzieci zostały zaproszone na słodki poczęstunek, przygotowany dla nich przez rodziców.
Rodzice sprawili także swoim pociechom miłą niespodziankę, każde dziecko otrzymało „Niezbędnik ucznia”, który będzie mu służył do zakończenia pierwszego etapu nauczania.

KLASA I A

KLASA I B