KONSULTACJE Z NAUCZYCIELAMI DLA KLAS ÓSMYCH
(W OKRESIE NAUKI ZDALNEJ)

Harmonogram przyjęć przez nauczycieli

(konsultacje dla rodziców) 2019/2020 – II półrocze
Lp. Nazwisko i mię nauczyciela Dzień Godziny Miejsce
1. Sebzda Bogdan w godzinach pracy
2 Wajda Piotra w godzinach pracy – ul. Misiągiewicza
3. Nitychoruk Wiesław w godzinach pracy – ul. Lwowska
4. Bartnik Agnieszka środa 9.20 – 9.50 p. nauczycielski ul. Lwowska
5. Balawender Małgorzata czwartek 10.30 – 11.15 s.32 ul. Lwowska
6. Balawender Renata czwartek 11.30 – 12.15 p. nauczycielski ul. Lwowska
7. Baryła Lidia w godzinach pracy kierownika świetlicy – ul. Lwowska
8. Bernacka Agnieszka poniedziałek 12.30 – 13.15 s.12 ul. Misiągiewicza
9. Będkowska Joanna piątek 9.40 – 10.25 s. 207 ul. Misiągiewicza
10. Bondyra Renata w godzinach pracy – ul. Lwowska
11. Budzisz Wiktor – o. Cyriak poniedziałek 12.30 – 13.15 p. nauczycielski ul. Lwowska
12. Chmura Dorota poniedziałek 9.40 – 10.25 pokój naucz. ul. Misiągiewicza
13. Cieślak Sabina piątek 11.30- 12.15 s.207 ul. Misiągiewicza
14. Czarny-Konieczny Dorota w godzinach pracy logopedy – ul. Lwowska
15. Czepiel Ewelina poniedziałek 8.50 – 9.35 p. nauczycielski ul. Lwowska
16. Czerwiński Janusz środa 13.30 – 14.15 s.112 ul. Misiągiewicza
17. Czwakiel Paulina czwartek 12.30 – 13.00 p. nauczycielski ul. Lwowska
18. Dołhun Anna poniedziałek 11.15 – 12.00 p. nauczycielski ul. Lwowska
19. Dybka Anna piątek 9.40 – 10.10 p. nauczycielski ul. Lwowska
20. Filip Anna wtorek 9.40 – 10.25 p. nauczycielski ul. Lwowska
21. Firleta Ryszard środa 10.30-11.15 s.108 ul. Misiągiewicza
22. Flis Justyna wtorek 10.30 – 11.00 s. 208 ul. Misiągiewicza
23. Fluda Sławomir środa 9.40 – 10.25 s.112 ul. Misiągiewicza
24. Gnatek Paulina wtorek 8.50 – 9.35 p. nauczycielski ul. lwowska
25. Hołowaty Joanna piątek 9.40 – 10.25 pokój naucz.ul. Misiągiewicza
26. Jaskuła Wioletta środa 8.50 – 9.20 p. nauczycielski ul. Lwowska
27. Jurkiewicz Agata czwartek 9.40 – 10.10 p. nauczycielski ul. Lwowska
28. Kaczmarzyk Katarzyna wtorek 12.30- 13.15 s.105 ul. Misiągiewicza
29. Kamecki Tomasz środa 12.30-13.15 s.112 ul. Misiągiewicza
30. Kądziołka Małgorzata środa 10.30 – 11.15 p. nauczycielski ul. Lwowska
31. Kinal Andrzej środa 8.00 – 8.45 pokój naucz. ul. Misiągiewicza
32. Kremer Małgorzata poniedziałek 12.15 – 13.15 Sala rewalidacyjna nr 6
33. Kisiel Barbara wtorek 10.30 – 11.15 pokój naucz. ul. Lwowska
34. Kolczak Małgorzata poniedziałek 12.30 – 13.15 pokój naucz. ul Misiągiewicza
35. Kowalik Elżbieta czwartek 8.50 – 9.35 p. nauczycielski ul. Lwowska
36. Krupińska Danuta czwartek 10.30 – 11.05 pokój naucz. ul .Misiągiewicza
37. Krupińska Katarzyna w godz. pracy pedagoga s. 5 ul. Misiągiewicza
38. Kubaszek Elżbieta czwartek 8.50 – 9.35 p. nauczycielski ul. Lwowska
39. Kubicka Alicja ——– ——— ——————————
40. Kuryło Urszula czwartek 9.40 – 10.25 p. nauczycielski ul. Lwowska
41. Lasota Rafał – o. Ezechiel środa 11.30- 12.15 pokój naucz. ul. Misiągiewicza
42. Łojko Renata w godzinach pracy biblioteki szkolnej
43. Łosiniecka Agnieszka poniedziałek 8.50 – 9.35 p. nauczycielski ul. Lwowska
44. Malec Karolina poniedziałek 10.30- 11.15 pokój naucz. ul. Misiągiewicza
45. Mazera Małgorzata w godz. pracy pedagoga s. 7 ul. Lwowska
46. Młynarczuk Aldona środa 10.30-11.15 s. 10 ul. Misiągiewicza
47. Nowinowska Alicja poniedziałek 8.00 – 8.45 pokój naucz. ul. Misiągiewicza
48. Pasterska Maria w godzinach pracy biblioteki szkolnej
49. Paszkowska Dorota poniedziałek 9.40 – 10.25 p. nauczycielski ul. Lwowska
50. Pawlik Magdalena środa 11.45 – 12.15 p. nauczycielski ul. Lwowska
51. Piekło Danuta wtorek 8.50 – 9.35 s.112 ul. Misiągiewicza
52. Pieniążek Danuta wtorek 12.30 – 13.15 s.108 ul. Misiągiewicza
53. Pieniążek Dorota środa 8.50 – 9.35 s.207 ul. Misiągiewicza
54. Pieniążek Lucyna poniedziałek 10.30 – 11.15 pokój naucz.ul. Misiągiewicza
55. Pieniążek Marian środa 12.30 – 13.15 s.112 ul. Misiągiewicza
56. Pomagiel Dorota wtorek 8.00 – 8.30 pokój naucz.ul. Misiągiewicza
57. Posiak Małgorzata wtorek 11.30- 12.15 s.10 ul. Misiągiewicza
58. Puchała-Bułaś Edyta czwartek 10.30 – 11.15 p. nauczycielski ul. Lwowska
59. Puć Lucyna środa 9.00 – 9.30 s.203 ul. Misiągiewicza
60. Rosół Anna poniedziałek 11.30 – 12.15 p. nauczycielski ul. Lwowska
61. Rybak-Bilska Małgorzata piątek 8.00 – 8.45 p. naucz. wf ul. Lwowska
62. Sebzda Krystian piątek 8.50 – 9.35 pokój naucz. ul. Misiągiewicza
63. Sebzda Urszula piątek 13.30 – 14.15 p. nauczycielski ul. Lwowska
64. Siuśta Katarzyna środa 11.15 – 12.15 p. nauczycielski ul. Lwowska
65. Siuśta Mariusz wtorek 9.40 – 10.25 pokój naucz.ul. Misiągiewicza
66. Staroń Jolanta czwartek 9.40 – 10.25 s.109 u. Misiągiewicza
67. Sztych-Hudala Lidia wtorek 13.30 – 14.15 p. nauczycielski ul. Lwowska
68. Trojnar Monika poniedziałek 7.45 – 8.45 s.19 ul. Lwowska
69. Wajhajmer Beata czwartek 10.30 – 11.15 pokój naucz. ul.Misiągiewicza
70. Walewander Katarzyna poniedziałek 8.50 – 9.35 pokój naucz. ul.Misiągiewicza
71. Wichot Paulina środa 9:40 – 10:25 pokój naucz. ul. Lwowska
72. Wodzińska Patrycja poniedziałek 9.00 – 10.00 p. nauczycielski ul. Lwowska
73. Zając Wiesława środa 10.30 – 11.15 p. nauczycielski ul. Lwowska
74. Zawadzki Piotr czwartek 8.00 – 8.45 p. nauczycielski ul. Lwowska
75. Żygadło Katarzyna poniedziałek 10.30-11.15 s.109 ul. Misiągiewicza

Liczba odwiedzin: 703