KADRA PEDAGOGICZNA

rok szkolny 2019/2020

Nazwisko i imię nauczyciela

Nauczany przedmiot

Sebzda Bogdan

DYREKTOR

Wajda Piotra

WICEDYREKTOR (ul. Misiągiewicza)

Nitychoruk Wiesław

WICEDYREKTOR (ul. Lwowska)

Bartnik Agnieszka

Wychowanie przedszkolne 0 a

Balawender Małgorzata

Zajęcia świetlicowe

Balawender Renata

Edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja

Baryła Lidia

Kierownik świetlicy

Bernacka Agnieszka

Plastyka

Będkowska Joanna

Biologia, zajęcia świetlicowe

Bondyra Renata

Zajęcia świetlicowe

Budzisz Wiktor – o. Cyriak

Religia

Chmura Dorota

Język polski

Cieślak Sabina

Język polski

Czarny-Konieczny Dorota

Logopeda szkolny, terapia pedagogiczna

Czepiel Ewelina

Edukacja wczesnoszkolna 2 d, terapia pedagogiczna

Czerwiński Janusz

Wychowanie fizyczne

Czwakiel Paulina

Wychowanie przedszkolne 0c

Dołhun Anna

Edukacja wczesnoszkolna 2 a

Dybka Anna

Wychowanie przedszkolne 0 c

Filip Anna

Edukacja wczesnoszkolna 1 b

Firleta Ryszard

Geografia, przyroda

Flis Justyna

Chemia, biologia

Fluda Sławomir

Wychowanie fizyczne

Gnatek Paulina

Nauczyciel wspomagający, rewalidacja

Hołowaty Joanna

Język polski

Jamroży Urszula

Nauczyciel wspomagający, rewalidacja

Jaskuła Wioletta

Wychowanie przedszkolne 0 b, terapia pedagogiczna

Jurkiewicz Agata

Wychowanie przedszkolne 0 b

Kaczmarzyk Katarzyna

Język angielski

Kamecki Tomasz

Wychowanie fizyczne

Kądziołka Małgorzata

Edukacja wczesnoszkolna 3 b

Kinal Andrzej

Religia

Kremer Małgorzata

Nauczyciel wspomagający

Kisiel Barbara

Język angielski

Kolczak Małgorzata

Język angielski

Kowalik Elżbieta

Język angielski

Krupińska Danuta

Historia, wiedza o społeczeństwie

Krupińska Katarzyna

Pedagog szkolny (ul. Misiągiewicza)

Kubaszek Elżbieta

Edukacja wczesnoszkolna 1 c

Kubicka Alicja

Biblioteka

Lasota Rafał – o. Ezechiel

Religia

Łojko Renata

Biblioteka

Łosiniecka Agnieszka

Nauczyciel wspomagający, rewalidacja

Malec Karolina

Język niemiecki

Mazera Małgorzata

Pedagog szkolny (ul. Lwowska)

Młynarczuk Aldona

Wychowanie fizyczne, historia

Nowinowska Alicja

Język angielski

Pasterska Maria

Biblioteka

Paszkowska Dorota

Edukacja wczesnoszkolna 3 a

Pawlik Magdalena

Wychowanie przedszkolne 0 a

Piekło Danuta

Wychowanie fizyczne

Pieniążek Danuta

Matematyka, informatyka

Pieniążek Dorota

Biologia, zajęcia świetlicowe

Pieniążek Lucyna

Informatyka, matematyka

Pieniążek Marian

Wychowanie fizyczne, plastyka

Pomagiel Dorota

Matematyka

Posiak Małgorzata

Matematyka

Puchała-Bułaś Edyta

Edukacja wczesnoszkolna 1 a

Puć Lucyna

Matematyka, informatyka

Puzio Maria

Matematyka

Rosół Anna

Edukacja wczesnoszkolna 3 c

Rybak-Bilska Małgorzata

Wychowanie fizyczne, technika

Sebzda Krystian

Wychowanie fizyczne

Sebzda Urszula

Edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja

Siuśta Katarzyna

Edukacja wczesnoszkolna 2 c

Siuśta Mariusz

Muzyka

Staroń Jolanta

Język angielski

Sztych-Hudala Lidia

Język polski

Trojnar Monika

Nauczyciel wspomagający, rewalidacja

Wajhajmer Beata

Język polski, rewalidacja

Walewander Katarzyna

Nauczyciel wspomagający, rewalidacja

Wichot Paulina

Edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja

Wodzińska Patrycja

Zajęcia świetlicowe

Zając Wiesława

Edukacja wczesnoszkolna 2 b

Zawadzki Piotr

Religia

Żygadło Katarzyna

Fizyka, matematyka

 

 

KADRA NIEPEDAGOGICZNA
Bajda Ewa
Chara Agnieszka
Domański Michał
Dudek Agnieszka
Duży Małgorzata
Dziedzic Elżbieta
Dzień Anna
Gierczak Kamila
Horodecka Alicja
Janisz Beata
Jeńć Andrzej
Kałamarz Jacek
Kaniuch Barbara
Kapłon Marian
Kiełb Barbara
Kozyra Urszula
Kowal Elżbieta
Krupa Kazimiera
Kubicka Jolanta
Lech Agnieszka
Łapka Grażyna
Mazur Aleksandra
Misieńko Monika
Pałka Katarzyna
Płoskoń Ryszard
Portas Renata
Roman- Chmiel Alicja
Słysz Anna
Słysz Zenon
Stęchła Jolanta
Sobiegraj Wioleta
Szawarniak Bogumiła
Świętoniowska Urszula
Twardowska Sławomira
Wajda Halina
Wojdyło – Kowal Monika
Żołyniak Małgorzata
Liczba odwiedzin: 1183