rok szkolny 2019/2020

KADRA PEDAGOGICZNA
Nazwisko i imię nauczyciela Nauczany przedmiot
Sebzda Bogdan DYREKTOR
Wajda Piotra WICEDYREKTOR (ul. Misiągiewicza)
Nitychoruk Wiesław WICEDYREKTOR (ul. Lwowska)
Bartnik Agnieszka Wychowanie przedszkolne 0 a
Balawender Małgorzata Zajęcia świetlicowe
Balawender Renata Edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja
Baryła Lidia Kierownik świetlicy
Bernacka Agnieszka Plastyka
Bondyra Renata Zajęcia świetlicowe
Budzisz Wiktor – o. Cyriak Religia
Chmura Dorota Język polski
Cieślak Sabina Język polski
Czarny-Konieczny Dorota Logopeda szkolny, terapia pedagogiczna
Pietruś Ewelina Edukacja wczesnoszkolna 3 d, terapia pedagogiczna
Czerwiński Janusz Wychowanie fizyczne
Czwakiel Paulina Wychowanie przedszkolne 0 a
Dołhun Anna Edukacja wczesnoszkolna 3 a
Dybka Anna Wychowanie przedszkolne 1 c
Filip Anna Edukacja wczesnoszkolna 2 b
Firleta Ryszard Geografia, przyroda
Flis Justyna Chemia, biologia
Fluda Sławomir Wychowanie fizyczne
Gnatek Paulina Nauczyciel wspomagający, rewalidacja
Hołowaty Joanna Język polski
Jamroży Urszula Nauczyciel wspomagający, rewalidacja
Jaskuła Wioletta Wychowanie przedszkolne 0 c, terapia pedagogiczna
Jurkiewicz Agata Wychowanie przedszkolne 1 b
Kaczmarzyk Katarzyna Język angielski
Kamecki Tomasz Wychowanie fizyczne
Kądziołka Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna 0 b
Kinal Andrzej Religia
Kremer Małgorzata Nauczyciel wspomagający
Kisiel Barbara Język angielski
Kolczak Małgorzata Język angielski
Kowalik Elżbieta Język angielski
Krupińska Danuta Historia, wiedza o społeczeństwie
Krupińska Katarzyna Pedagog szkolny (ul. Misiągiewicza)
Kubaszek Elżbieta Edukacja wczesnoszkolna 2 c
Lasota Rafał – o. Ezechiel Religia
Łojko Renata Biblioteka
Łosiniecka Agnieszka Nauczyciel wspomagający, rewalidacja
Majba AleksandraBiblioteka
Malec Karolina Język niemiecki
Mazera Małgorzata Pedagog szkolny (ul. Lwowska)
Młynarczuk Aldona Wychowanie fizyczne, historia
Nowinowska Alicja Język angielski
Pasterska Maria Biblioteka
Paszkowska Dorota Edukacja wczesnoszkolna 0 a
Pawlik Magdalena Wychowanie przedszkolne 0 b
Piekło Danuta Wychowanie fizyczne
Pieniążek Danuta Matematyka, informatyka
Pieniążek Dorota Biologia, zajęcia świetlicowe
Pieniążek Lucyna Informatyka, matematyka
Pieniążek Marian Wychowanie fizyczne, plastyka
Pomagiel Dorota Matematyka
Posiak Małgorzata Matematyka
Puchała-Bułaś Edyta Edukacja wczesnoszkolna 2 a
Puć Lucyna Matematyka, informatyka
Rosół Anna Edukacja wczesnoszkolna 0 c
Rybak-Bilska Małgorzata Wychowanie fizyczne, technika
Sebzda Krystian Wychowanie fizyczne
Sebzda Urszula Edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja
Siuśta Katarzyna Edukacja wczesnoszkolna 3 c
Siuśta Mariusz Muzyka
Staroń Jolanta Język angielski
Sztych-Hudala Lidia Język polski
Trojnar Monika Nauczyciel wspomagający, rewalidacja
Wajhajmer Beata Język polski, rewalidacja
Walewander Katarzyna Nauczyciel wspomagający, rewalidacja
Wichot Paulina Edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja
Wodzińska Patrycja Zajęcia świetlicowe
Zając Wiesława Edukacja wczesnoszkolna 3 b
Zawadzki Piotr Religia
Żygadło Katarzyna Fizyka, matematyka