„KOT Z BAJKI” – PODSUMOWANIE SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

24 marca odbyło się uroczyste rozdanie nagród w szkolnym konkursie plastycznym „Kot z bajki” zorganizowany przez bibliotekę szkolną z okazji Światowego Dnia Kota.

W konkursie wzięli udział uczniowie oddziałów przedszkolnych naszej szkoły.Zadaniem dzieci było wykonanie kota do ulubionej bajki. Uczestnicy konkursu włożyli w realizację swoich prac dużo wysiłku i mnóstwo fantazji, dlatego jury miało trudne zadanie przy wyborze laureatów.Komisja konkursowa po wnikliwej i rzetelnej analizie wyłoniła zwycięzców oraz przyznała wyróżnienia.

Laureatami konkursu zostali:
I miejsce – Jakub Łapa, kl. 0 a
II miejsce – Lena Słysz, kl. 0 c
III miejsce – Laura Harpula, kl. 0 b
Wyróżnienia otrzymali:
Oskar Pachla, kl. 0 c
Diana Szawan, kl. 0 a
Roksana Mazurek, kl. 0 a

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy, a laureatom gratulujemy!!!