Uczniowie naszej szkoły laureatami Ogólnopolskiej Olimpiady z Historii „OLIMPUS” – sesja zimowa 2021 r.

W olimpiadzie wzięło udział 10 uczniów klas VIII przygotowanych przez p. Danutę Krupińską.  Uczniowie wykazali się dużą wiedzą z historii drugiej wojny światowej i zajęli czołowe miejsca w kraju. Tytuł laureata zdobyło 8 uczestników olimpiady,  a Milena Harpula i Zuzanna Porowczuk z klasy VIII a zajęły I miejsce w ogólnopolskim rankingu, zdobywając maksymalną liczbę punktów. Laureaci otrzymają dyplomy i nagrody książkowe, pozostali uczniowie dyplomy uznania.

Laureaci olimpiady:

I miejsce
Milena Harpula i Zuzanna Porowczuk, kl. 8 a – grawerowany dyplom laureata i nagroda książkowa
III miejsce
Bartosz Cichy i Michał Pietryna, kl. 8 c – dyplom laureata, nagroda książkowa
V miejsce
Milena Leja kl. 8 b i Mateusz Kielar kl. 8 a – dyplom laureata, nagroda książkowa
VII miejsce
Dawid Rączka kl. 8a – dyplom laureata
IX Miejsce
Julia Panek kl. 8 c – dyplom laureata
Oliwia Wierzbińska kl. 8 b i Emilia Wyszyńska kl. 8 c – dyplom uznania

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Opiekun naukowy mgr Danuta Krupińska