LAUREACI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY PRZEDMIOTOWEJ Z HISTORII „OLIMPUS 2024”

Uczniowie naszej szkoły z klasy 8 a i 8 b wykazali się dużą wiedzą z historii drugiej wojny światowej i zajęli czołowe miejsca w kraju. Tytuł laureata zdobyło 10 uczestników olimpiady. Czterech uczniów zajęło I miejsce w ogólnopolskim rankingu, zdobywając maksymalną liczbę punktów. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 26 kwietnia podczas Święta Szkoły – laureaci z rąk dyrektora szkoły Bogdana Sebzdy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe. Opiekun Danuta Krupińska.
Laureaci olimpiady:
I miejsce – Michał Szklarek i Zofia Wójcik z kl. 8a
Kacper Lasek i Piotr Uliszak z kl. 8b
III miejsce – Kacper Dryla (8a), Nina Mirkiewicz i Karol Kazienko (8b)
V miejsce – Zuzanna Chomik (8a)
IX – Marcin Telega (8a)
X – Sebastian Lechowicz (8a)
Weronika Kowal – dyplom uznania

Wszystkim uczestnikom gratulujemy uzyskanych wyników i życzymy dalszych
sukcesów!