KONCERT „MAMA, MAMUSIA, MAMUNIA” PRZESZEDŁ DO HISTORII

We wtorek 28 maja o godz. 17.00 i 18.00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Przeworsku odbyły się dwa koncerty uczniów SP2 dedykowane mamom z okazji Dnia Matki.

– Jest na świecie piękna istota, u której jesteśmy wiecznymi dłużnikami – mama. Te wyjątkowe słowa M. Ostrowskiego można było usłyszeć w trakcie koncertów. Stanowiły one m.in. zapowiedź występów artystycznych uczniów, którzy pragnęli wyrazić wdzięczność swoim mamom za trud wychowania, codzienną miłość, troskę i poświęcenie.

Moc życzeń oraz szczególne pozdrowienia z samego serca Włoch przesłał wszystkim mamom dyrektor szkoły pan Bogdan Sebzda, który w tym czasie organizował starszym uczniom SP2 wycieczkę do Rzymu w ramach Zielonej szkoły.

Na scenie zaprezentowali się uczniowie klas 0-III, klasa autystyczna oraz klasy specjalne I-VIII pod kierunkiem swoich pań wychowawczyń. Występy wywołały ogromne wzruszenie i dostarczyły wielu emocji zaproszonym gościom.

Dziękujemy Radzie Rodziców SP2 za ufundowanie róż będących wyrazem miłości dziecka do mamy.

Serdeczne podziękowania składamy również dyrektorowi Miejskiego Ośrodka Kultury w Przeworsku panu Mariuszowi Mirkiewiczowi za okazane wsparcie i pomoc w organizacji wydarzenia. Wyrazy uznania za pracę na najwyższym poziomie kierujemy do całego zespołu. Dzięki Wam nasz koncert nie byłby tak wyjątkowy. Za zdjęcia z koncertów dziękujemy uczniom kółka fotograficznego działającego również w MOK w Przeworsku. 👏

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.