DRODZY UCZNIOWIE, SZANOWNI NAUCZYCIELE!
Serdecznie zapraszamy do udziału  w II edycji szkolnego konkursu piosenki „Raz, 2, trzy – śpiewaj Ty”

Jesteśmy pewni, że w gronie najmłodszych uczniów naszej szkoły jest wielu entuzjastów muzyki i śpiewu. Mamy gorącą nadzieję, że nie zabraknie ich podczas szkolnego konkursu co pozwoli nam spotkać się w licznym gronie.  W tym roku zapraszamy uczniów klas 0-III w dwóch kategoriach: soliści oraz duety/zespoły. Serdecznie zachęcamy więc do współzawodnictwa tych, którzy uczestniczyli już w konkursach piosenki, jak również te osoby, które dotąd nie brały udziału, a miałyby ochotę sprawdzić swoje umiejętności wokalne: solo, w duecie lub w zespole. Jesteśmy przekonani, że udział w konkursie będzie dla nich wielką przygodą oraz wyjątkową możliwością zdobycia nowych umiejętności i doświadczeń.  Konkurs  będzie miał charakter cykliczny, a każda kolejna edycja będzie miała inne słowo klucz sugerujące wybór piosenek. W tym roku słowem tym jest „WIOSNA”.