KLASA II

Nauczyciel przesyła uczniom karty pracy drogą elektroniczną. W razie potrzeby, pytań, porady lub też jakiejkolwiek innej pomocy bardzo proszę śmiało kontaktować się ze mną na podany Państwu przeze mnie numer telefonu.

Życzę dużo zdrowia i wytrwałości.
Urszula Sebzda

KLASA II Edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja

INFORMACJA – KL. II SPECJALNA (MGR RENATA BALAWENDER)
Materiały do nauki zdalnej dla uczniów klasy II specjalnej przesyłane są bezpośrednio do Rodziców uczniów za pośrednictwem poczty elektronicznej. Materiały wysyłane są z wyprzedzeniem na cały tydzień. Pora lekcji jest uzależniona od możliwości Rodziców oraz predyspozycji i uwarunkowań uczniów. W przypadku zaistniałych problemów i wątpliwości można kontaktować się z wychowawcą mailowo lub telefonicznie.

W celu utrwalenia i doskonalenia wiedzy polecam również korzystać z portali edukacyjnych:
www.epodreczniki.pl
www.matzoo.pl

Renata Balawender

INFORMACJA – REWALIDACJA KL. SPECJALNE (MGR RENATA BALAWENDER)
Materiały do nauki zdalnej dla ucznia klasy II specjalnej oraz uczniów klasy IV-VIII specjalnej (grupa 1/4, 2/4) przesyłane są bezpośrednio do Rodziców uczniów za pośrednictwem poczty elektronicznej. Materiały wysyłane są z jednodniowym wyprzedzeniem. W przypadku zaistniałych problemów i wątpliwości można kontaktować się z nauczycielem mailowo lub telefonicznie.

JĘZYK ANGIELSKI (MGR ELŻBIETA KOWALIK)

INFORMACJA – KLASA II SPECJALNA
MATERIAŁY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO PRZEKAZYWANE BĘDĄ DROGĄ MAILOWĄ BEZPOŚREDNIO DO UCZNIÓW.
Elżbieta Kowalik

RELIGIA