Tomasz Kosior laureatem ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Pokoloruj świat na sportowo”

Uczeń klasy III specjalnej Tomasz Kosior został jednym z laureatów ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Pokoloruj świat na sportowo” organizowanego przez Fundację Moniki Pyrek.
Zadaniem uczestnika było wydrukować i pokolorować dowolną techniką kolorowankę sportową ze strony organizatora , sfotografować i z pomocą osoby dorosłej opublikować ją w wydarzeniu konkursowym na stronie facebookowej fundacji. Tomek bardzo lubi malować , dlatego chętnie wziął udział w tym konkursie.
Do oceny zgłoszono 641 sportowych kolorowanek przygotowanych przez dzieci z całej Polski. Komisja wybierała najciekawsze i najbardziej kreatywne zgłoszenia. Wybór tylko 20 był na pewno ogromnym wyzwaniem i bardzo się cieszymy, że wśród zwycięzców znalazł się uczeń naszej szkoły. Tomasz w nagrodę otrzymał zestaw sportowych gadżetów Kinder Joy of Moving .
Serdecznie gratulujemy !!!