STYPENDIA BURMISTRZA MIASTA PRZEWORSKA PRZYZNANE!

10 listopada br. w Miejskim Ośrodku Kultury w Przeworsku 94 uczniów przeworskich szkół podstawowych odebrało stypendia za szczególne wyniki w nauce oraz za szczególne osiągnięcia w roku szkolnym 2020/2021.

Nagrody wręczali: Leszek Kisiel Burmistrz Miasta Przeworska, Przewodniczący Rady Miasta Przeworska Tomasz Majba, z-ca burmistrza Wojciech Superson i Sekretarz Miasta Przeworska Agnieszka Zakrzewska.

Stypendia za szczególne wyniki w nauce z naszej szkoły otrzymali:

Maria Markocka
Daria Uberman
Michał Szklarek
Kornel Korajda

Uczniowie, aby otrzymać nagrodę za szczególne wyniki w nauce musieli uzyskać minimalną średnią ocen 5,4.

Stypendia za wybitne osiągnięcia z naszej szkoły otrzymali:

Anna Panek
Milena Obłoza
Nikodem Kowal
Nikola Pieniążek
Wiktoria Wojas
Michał Pietryna

Uczniowie, aby otrzymać nagrodę za wybitne osiągnięcia, oprócz średniej ocen 4,8, musieli się wykazać osiągnięciami, które sięgały szczebla powiatowego, wojewódzkiego, ogólnopolskiego, a nawet międzynarodowego w konkursach przedmiotowych i sportowych. Zgodnie z regulaminem, uczniowie wyróżnili się również frekwencją co najmniej 80% obecności w szkole.

GRATULUJEMY WSZYSTKIM STYPENDYSTOM! JESTEŚMY DUMNI!