BADMINTON W SP2 – I i III miejsce naszych uczniów w Wojewódzkim Turnieju Badmintona SHUTTLE TIME

W ramach programu SHUTTLE TIME Fundacji Narodowy Badminton chętni uczniowie uczestniczą w zajęciach popularyzujących grę w badmintona.

22.10.2021 r. odbył się Powiatowy Turniej Badmintona, w którym nasze dziewczyny w składzie Daria Jankowska, Karolina Jamroży, Magdalena Lepa i Klaudia Paliwoda, zdobyły 2 miejsce drużynowo zdobywając srebrne medale, dyplomy i nagrody. Najmłodszymi uczestnikami zawodów byli uczniowie klasy 2C Jakub Grabowski i Antoni Stańczyk, których dzielnie wspierały Mamy.

W dniach 10-13.11.2021r. w ramach programu SHUTTLE TIME odbył się Szkolny Turniej Badmintona. Zwycięzcami kategorii wiekowych zostali: Antoni Stańczyk kl. 2C, Zuzanna Buczek kl.5C, Daria Jankowska kl.7B, Gracjan Stein kl.7E. Dyrektor Bogdan Sebzda wręczył puchary, dyplomy i nagrody, które otrzymali wszyscy uczestnicy turnieju.

21.11.2021 r. w ZSZ w Przeworsku odbył się Wojewódzki Turniej Badmintona SHUTTLE TIME, w którym uczestniczyło 11 zawodników naszej szkoły, którzy otrzymali pamiątkowe koszulki. Najwyżej uplasowali się: Antoni Stańczyk – I miejsce w kategorii klas 1-2,
Daria Jankowska –  III miejsce w kategorii klas 7-8.

Danuta Piekło i Małgorzata Rybak-Bilska