­čôÜ W KRAINIE BA┼ÜNI I LEGEND – SZKOLNY KONKURS CZYTELNICZO-PLASTYCZNY ROZSTRZYGNI─śTY!

27 listopada odby┼éo si─Ö uroczyste rozdanie nagr├│d w szkolnym konkursie czytelniczo-plastycznym „W krainie ba┼Ťni i legend” zorganizowanym przez bibliotek─Ö szkoln─ů z okazji Miesi─ůca Bibliotek Szkolnych.W konkursie wzi─Ö┼éy udzia┼é dzieci z oddzia┼é├│w przedszkolnych, uczniowie klas I-III oraz uczniowie klas specjalnych IV-VIII. Komisja konkursowa wy┼éoni┼éa zwyci─Özc├│w oraz przyzna┼éa wyr├│┼╝nienia.

Laureatami konkursu w kategorii klas 0 – I zostali:
I miejsce – Lena S┼éysz, kl. I c
II miejsce – Ksawier Religa, kl.0 a
III miejsce – B┼éa┼╝ej Kurpiel, kl.I

Laureatami konkursu w kategorii klas II – III oraz IV – VIII zostali:
I miejsce – Natasza Zaskalska,kl. II a
II miejsce – Antoni Balawender, kl. II c
III miejsce – Dawid Wzi─Ötek, kl. III a

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy.