Remont i doposażenie sali nr 3 (korekcyjnej)

Uczniowie  z oddziału specjalnego spędzają w szkole średnio 6 – 7 godzin dziennie. To bardzo dużo. Odpowiednia sala lekcyjna – jej wyposażenie i wygląd – bardzo wpływają na samopoczucie i motywację dzieci do nauki. Dlatego z inicjatywy i dzięki zaangażowaniu pani Renaty Balawender (wychowawcy klasy) i pani Haliny Wajdy (pomocy nauczyciela) sala, w której uczy się klasa III specjalna została odnowiona i odmalowana oraz wyposażona w nowe ławki i krzesła. Również korytarz prowadzący do sali oraz szatnie i toalety przy sali gimnastycznej zostały odmalowane ze środków pozyskanych przez ww. panie. Wykonanie powyższych prac było możliwe dzięki sponsorom, którzy swoim wielkim sercem i zaangażowaniem finansowym sprawili, że pomysł został zrealizowany:

Państwo Małgorzata i  Paweł Ciąpałowie – Newkom Eko Sp. z o.o.

Pan Peter Bauer – B&P Engineering Sp. z o.o. Spółka komandytowa

Pan Witold Wajda – Sklep Wędkarski „Gosia”

Pan Tomasz Zakonek – Ezbit Sp. z o.o.

Pan Jacek Kulpa – Spaw Engineering Sp. z  o.o.

Pan Szczepan Oleksiewicz – Hurtownia „Nowa”

Państwo Renata i Tomasz Tworkowie

Pan Leszek Szlachta