I EDYCJA KONKURSU „MEDYK Z KLASĄ”

Konkurs „Medyk z Klasą” dedykowany był dla uczniów klas ósmych z terenu miasta Przeworska. Został zorganizowany z inicjatywy nauczycieli biologii, chemii i fizyki uczących w Szkole Podstawowej nr 2 Przeworsku – p. Justynę Flis, p. Katarzynę Żygadło, p. Dorotę Pieniążek i p. Piotra Wajdę. Konkurs odbył się w dwóch etapach. Pierwszy etap miał miejsce w szkole macierzystej uczniów w dniu 10.05.2023 r. Wzięli w nim udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Przeworsku, Szkoły Podstawowej nr 2 w Przeworsku i Szkoły Podstawowej nr 3 w Przeworsku. Drugi etap Konkursu odbył się w dniu 17.05.2023 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Przeworsku. Uczestniczyło w nim 10 uczniów, którzy w pierwszym etapie zdobyli najwyższą liczbę punktów. Z przyjemnością informujemy, że laureatami Konkursu zostali:

• I miejsce – Kinga Dołęgowska – Szkoła Podstawowa nr 2 w Przeworsku
  • II miejsce – Agnieszka Lichtarska – Szkoła Podstawowa nr 1 w Przeworsku
  • III miejsce – Milena Drzystek – Szkoła Podstawowa nr 1 w Przeworsku

Uroczyste podsumowanie pierwszej edycji Konkursu miało miejsce po zakończeniu drugiego etapu. Wicedyrektor szkoły- pan Piotr Wajda wręczył laureatom atrakcyjne nagrody rzeczowe i dyplomy, a pozostałym uczestnikom dyplomy i drobne upominki. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w Konkursie. Ósmoklasistom życzymy sukcesów w dalszej edukacji oraz powodzenia w zdobywaniu nowych umiejętności. Szczególne podziękowania kierujemy do fundatorów nagród. W przyszłym roku szkolnym zachęcamy do udziału w drugiej edycji Konkursu „Medyk z Klasą”.