WIELKI SUKCES GIMNASTYCZEK ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 W PRZEWORSKU

18 marca 2024 r. w Zarzeczu odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w gimnastyce. W zawodach wzięła udział pięcioosobowa reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 w Przeworsku w składzie: Marika Kocaj, Aleksandra Motyka, Maja Olchowy, Kamila Urban i Roksana Botwina. Dziewczęta rywalizowały w trzech konkurencjach: układzie ćwiczeń wolnych, układzie ćwiczeń równoważnych i skoku rozkrocznym przez kozła. Poziom zawodów był bardzo wysoki i wyrównany. Nasze gimnastyczki znakomicie poradziły sobie we wszystkich konkurencjach. Dzięki bardzo wysokim notom drużyna Szkoły Podstawowej nr 2 w Przeworsku zajęła VI miejsce w Finale Wojewódzkim, a indywidualnie Marika Kocaj zdobyła brązowy medal za ćwiczenia równoważne na ławeczce gimnastycznej. Serdeczne gratulacje dla naszych reprezentantek za tak wspaniały występ. Życzymy dalszych sukcesów! Opiekunem dziewcząt był pan Sławomir Fluda.