SUKCESY UCZNIÓW KLAS III W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE – OLIMPIADA WIEDZY „ARCHIMEDES PLUS. MATEMATYKA PLUS”

Kl. III a: Łukasz Dołęgowski – laureat I stopnia, Jakub Adamczak, Miłosz Hajduk, Maciej Majba, Jan Pieniążek – laureaci II stopnia;

Kl. III b: Aleksandra Świtalska – laureatka I stopnia z wyróżnieniem, Filip Demanko, Michał Mazurek, Tobiasz Szmuc – laureaci I stopnia, Mateusz Rut – laureat II stopnia, Hubert Sznajder – laureat III stopnia;

Kl. III c: Lena Obłoza – laureatka I stopnia z wyróżnieniem, Aleksandra Motyka – laureatka I stopnia, Adrian Dyndał – laureat III stopnia.

Uczniów do konkursu przygotowały panie – Edyta Puchała-Bułaś, Anna Filip, Elżbieta Kubaszek. Wszystkim laureatom i uczestnikom serdecznie gratulujemy. Życzymy dalszych sukcesów!