RADOSNE POWITANIE WIOSNY W DWÓJCE

Dnia 19 marca 2021r. uczniowie naszej „dwójki” z klas 0 -III już od porannych godzin byli wesoło witani przez Panią Wiosnę i Pana Bociana, który właśnie przyleciał z ciepłych krajów wypatrując pierwszych żabek. Pani Wiosna zadając tematyczne zagadki częstowała uczniów słodkościami. W tle słychać było dźwięki radosnej muzyki wraz z odgłosami owadów i ptaków zwiastujących przyjście pięknej pory roku.Na koniec wiosenni goście odwiedzali wszystkich uczniów w poszczególnych klasach życząc radosnego nastroju i słonecznego uśmiechu :)Mamy nadzieję, że ta inscenizacja zostanie na długo w pamięci najmłodszych uczniów naszej szkoły. Nad organizacją wiosennej niespodzianki pracowali: p. Halina Wajda, p. Michał Domański i p. Edyta Puchała-Bułaś.

Pozdrawiamy radośnie i wiosennie z naszej „dwójki” 🙂