PEŁNY SUKCES SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 W III POWIATOWYM KONKURSIE PIĘKNEGO CZYTANIA

III Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania został zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 3 w Przeworsku oraz Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Przemyślu / Filia w Przeworsku. W konkursie wzięło udział 21 szkół z powiatu przeworskiego, ale to właśnie naszej szkole udało się odnieść pełny sukces. W szkolnych eliminacjach konkursu przeprowadzonych w klasach I-III wyłoniono trzech uczniów, którzy pod opieką swoich wychowawców przygotowali scenkę, czytając niełatwe teksty Mateusza Pieniążka „Legendy przeworskie: opowieści, baśnie i sny”. Wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni !!! Laureatką II miejsca została Klaudia Kiszka (kl. I c) – opiekun p. Anna Rosół. Wyróżnienia otrzymali: Julita Bułaś (kl. II c) – opiekun p. Anna Dybka i Łukasz Dołęgowski (kl. III a) – opiekun p. Edyta Puchała-Bułaś. Serdeczne gratulacje dla nagrodzonych i opiekunów!!!

Fot. Referat Promocji Miasta Przeworska