SP2 PRZYJAZNA SZKOŁA

W ramach projektu SP 2 Przyjazna Szkoła, którego pomysłodawcami i koordynatorami są p. Paulina Wichot, p. Magdalena Pawlik oraz p. Patrycja Wodzińska, schody naszej szkoły zostały udekorowane kolorowymi naklejkami z różnymi hasłami. W ramach godzin wychowawczych niektóre z klas pod okiem wychowawców włączyły się w pace projektowe
i wykonały parce grupowe, na których zamieściły swoje propozycje haseł kojarzące się z naszą szkołą. Niektóre z nich zostały wybrane i umieszczone na naklejkach. Naklejki przedstawiają hasła opisujące atmosferę i zasady panujące w SP 2 oraz informacje edukacyjne zarówno dla młodszych jak i starszych uczniów naszej szkoły. Są to między innymi: nazwy pór roku, nazwy miesięcy, dni tygodnia, zamianę jednostek miary, masy, czasu, odległości, części mowy piramidę zdrowia oraz na sklepiku szkolnym „Tuptuś” widnieje tabliczka mnożenia.
Akcja ta była możliwa dzięki wsparciu finansowemu sponsorów:
• Pani Małgorzata Szpejankowska – Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Przeworsku
• Pan Mieczysław Słoma – właściciel piekarni w Rozborzu
• Pan Tomasz Zakonek – Ezbit
• Pani Marzena Cedzidło – AMP
• Pan Kamil Płoskoń – Radny miasta Przeworska
Wszystkim sponsorom serdecznie dziękujemy.